286 217 3631

Vista Premium PROJE HAKKINDA

SİZİ ÇANAKKALE'NİN EN ÖZEL
PROJESİYLE TANIŞTIRMAK İSTİYORUZ


Yaşam olanakları dışında konumu itibari ile yüksek kira getirisi elde edebileceğiniz projemizde, düşük arsa maliye ve banka kredisi kullanılmadan tamamen kendi öz sermayemizle tamamlayacağımız projemizden çok cazip fiyatlarla alabileceğiniz dairelerimiz 12 yıl geri dönüşüm süresi ile Türkiye'nin hiçbir yerinde bulamayacağınız bir yatırım fırsatı sizlere sunmaktayız.

Gayrimenkul aslında her dönemin yıldızıdır. Orta ve uzun vadede, riske girmeden, maksimum kazanç vadeden bir enstrümandır. Döviz, faiz ve borsa kaygan zeminli ekonomilerde her zaman tedirginlik yaratırken gayrimenkul asla kaybetmez. Projemizden alacağınız daireler biz size daha teslim etmeden yüksek prim yapma özelliği ile kısa sürede yatırımınız değer kazanacaktır.

YATIRIMA DEĞER

Bir yaşam

Vista Premium Apart'tan merkeze ve avm'lere çok kısa ve kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Projemizde size sunduğumuz daireler, daire fiyatlarına göre bile çok cazip olmasına rağmen kira gerisi en iyi konumdaki işyerlerinden daha yüksek olacaktır.

BU EŞSİZ
PROJEDE YERİNİ AL

YAŞAMI KEŞFET

YENİ BİR YAŞAMA HAZIR MISINIZ?

HAYATIN İÇİNDE Yaşamın Merkezinde Şehrin kaosundan manzaraya ve doğaya koşanlar, geniş ve panaromik manzarası ile bölgesinde prestijin sembolü olan Vista Premium Apart Şehrin en çok kazandıran ilk cari projesi olacaktır.

286 217 3631

ADRESİMİZ

Barbaros Mh. Okatan Sk.
            No:11 Çanakkale

satis@vistapremiumapart.com